KONST / Litografier / Färglitografi 13603046
nr 1360 3046
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Färglitografi, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad 13/99, bladets mått: 63x45,5
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:15:18
12/11 19:58:32
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér